Op. Dr. Hamdi Koçer
Genel Cerrahi Uzmanı


1962 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaokul ve Liseyi Kadıköy Maarif Koleji ya da yeni adıyla İstanbul Anadolu Lisesinde bitirdi. İstanbul Tıp Fakültesinde okudu. 10 sene Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı.

İhtisas sonrası, Haydarpaşa Numune Hastanesi Organ Nakli Merkezinin kuruluş süreci ve yapılan ilk nakil ameliyatlarında çalıştı. Ardından Kartal’daki Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçti. Burada bulunduğu süre içerisinde, önce 2 ay Paris Paul Brousse Hastanesinde Karaciğer ve Safra yolları cerrahisi kliniğinde, ardından da yaklaşık bir yıl Nürnberg Erlangen Frederich Alexander Üniversitesinde genel cerrahi kliniğinde çalıştı.

Sağlık Bakanlığındaki görevinden 1998 senesinde istifa etti ve İstanbul Cerrahi Hastanesine geçti. İstanbul Cerrahi Hastanesinde 10 sene Genel Cerrahi uzmanı olarak çalıştı. 2007 yılında Jinemed Hastanesine geçti ve 2 yıl Jinemed hastanesinde çalıştıktan sonra Fulya Aşçıoğlunda kendi ofisini açtı.

Tıbbi çalışmalarını Türkiye dışında, Azerbaycan Bakü'de sürdürmektedir. Azerbaycan'ın en büyük hastaneler grubu olan Merkezi Klinika'da Meme hastalıkları bölümünün kuruluşunu gerçekleştirmiş ve halen düzenli olarak ayda 2 kere Bakü'de hastalarını görmekte ve ameliyatlarını yapmaktadır.

20 yıldır amatör olarak fotoğrafçılıkla uğraşıyor. Çoğunlukla içinde insan resimleri olan fotoğraflar çekiyor. Off Road ve Doğa Sporları hobileri arasında.

Evli olan Dr Hamdi Koçer'in bir kızı vardır. Eşi Zehra Koçer, kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır.

www.hamdikocer.com

HP0001

 

 
  Op. Dr. Serdar Aksoy

1988'de Gaziantep Anadolu Lisesi, 1994'de İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

1996-2001 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Genel Cerrahi eğitimini tamamladı. 2001-2005 yılları arasında İstanbul Cerrahi Hastanesi'nde görev yaptı.

2002 yılında ülkemizde ilk kez gerçekleştirilen Laparoskopik Kolon Rezeksiyonu operasyon ekibinde yer aldı.

2003 yılında Fransa Strasbourg'da İleri Düzey Laparoskopi eğitimi aldı. Özel ilgi alanları Minimal İnvaziv Cerrahi ve Meme Cerrahisidir.
  Dr. Emre Yazıcıoğlu

1956 yılında Çankırı’da doğdu. 1980 yılında İstanbul Üniversitesi, Istanbul  Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini 1987'de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda tamamladı. 1989-1997 yılları arasında International Hospital Jinekoloji Bölümü’nde çalışan Dr. Yazıcıoğlu, kurulduğu tarihten bu yana Jinemed'de görev yapmaktadır

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 
BURADASINIZ: Doktorlarımız